Міжнародний благодійний проект 

"Щасливий рюкзак"

Мета проекту

Мета благодійного проекту "Щасливий рюкзак" - забезпечення якісними шкільними рюкзаками із шкільним приладдям з Великобританії зпопуляризація здобуття освіти в Україні, допомога вразливим верствам населення та формування позитивного іміджу України в світі.

Зміст проекту

Проект передбачає безкоштовний розподіл шкільних рюкзаків з Великобританії зі шкільним приладдям дітям з малозабезпечених сімей та обдарованим дітям. Рюкзаки, які отримує Благодійний фонд "Єлеон" від британських партнерів, мають подвійне призначення. Вони не тільки оснащені необхідним шкільним приладдям, але також можуть використовуватися як тривожний чемоданчик. Вартість одного рюкзака сягає 80 євро.

Рюкзаки в стандартній комплектації містять вартісне шкільне приладдя, засоби гігієни та харчові бокси для зберігання продуктів

Логістика

Рюкзаки доставляються партнерською британською благодійною організацією в Польщу в логістичний центр. З Польщі рюкзаки доставляються в Україну Благодійним фондом "Єлеон". Надалі рюкзаки розповсюджуються територією України.

Перспективи розвитку

Благодійний фонд "Єлеон" планує розширювати можливості забезпечення шкільними рюкзаками дітей, що навчаються в сільских школах, а також дітей із сімей, що потрапили у важку життєву ситуацію. Для цього фонду потрібна допомога партнерів юридичних осіб, а також від приватних осіб, які можуть пожертвувати кошти на проект.

Закликаємо до співпраці

Ми закликаємо всіх, хто хоче допомогти нашим дітям отримувати освіту, до співпраці з Благодійним фондом "Єлеон". Разом ми можемо зробити світ кращим!

Допомогайте вже зараз!

Ваш благодійний внесок допоможе нам доставити рюкзаки до українських школярів і подарувати їм радість та надії на майбутнє 

Подарувати 1 рюкзак

Подарувати 5 рюкзаків

Подарувати 10 рюкзаків

Подарувати 50 рюкзаків

Ваш благодійний внесок допоможе нам доставити рюкзаки до українських школярів і подарувати їм радість та надії на майбутнє 

В серпні 2023 року стартувала масштабна програма підтримки школярів в Україні та українських школярів в Польщі. В рамках першого етапу програми більше 1120 школярів отримали якісні рюкзаки зі шкільним приладдям та іншими засобами.

Завдяки вашій великодушності та бажанню приєднатися до благодійного внеску, ми зможемо забезпечити дітей, які цього найбільше потребують, не лише рюкзаками, а й принести у їхнє життя радість і створити можливість для поліпшення їхнього навчання та розвитку!

Проект в ЗМІ

Дякуємо за вашу підтримку та внесок у наш проект "Щасливий рюкзак". Ваші дії сприятимуть створенню кращого майбутнього для українських дітей!