Як надається допомога

Як надається допомога!

Ми контролюємо надання допомоги (в тому числі збори коштів) та перевіряємо інформацію і документи Потребуючих допомоги. Перевірці підлягають документи, що підтверджують потребу в наданні допомоги широкого спектру. Насамперед ми контактуємо з Потребуючого(ї) особою, після чого наш працівник (волонтер) проводить повну перевірку документації та загальних життєвих обставин Потребуючого(ї) особи.

Благодійники можуть здійснювати переказ коштів для допомоги Потребуючому(ій) швидко та безпечно, наприклад, за допомогою інтернет-платежів, банківських карток, електронних гаманців або традиційних банківських переказів. При здійсненні переказів, користуванні картками та гаманцями транзакції відбуваються зразу. Традиційні грошові перекази ідентифікуються нашими працівниками та додаються до зборів вручну — це може тривати протягом кількох робочих днів.

Заява та проведення усіх необхідних дій пов’язаних з наданням допомоги (в тому числі збору коштів) відбувається безкоштовно, однак, від зібраної для Вас суми ми можемо утримати невелику частину на покриття коштів просування,витрат на послуги операторів платежів та на наші статутні цілі (разом це може становити до 20% від зібраної суми).

Нажаль у дуже сумних для нас випадках, таких як смерть Потребуючого(ї) допомоги, зібрану суму коштів для Потребуючого(ї) ми передаємо іншому(ій) Потребуючому(ій) допомоги або на інші проекти Благодійного фонду «Єлеон».

Підопічні Благодійного фонду «Єлеон» не отримують грошей безпосередньо! Зібрані для Потребуючого(ї) допомоги кошти направляються на цілі попередньо заявлені від їх імені!

Зібрані кошти не потрапляють на приватні рахунки. Це пожертва для фонду, який сплачує рахунки за лікування, здійснює закупівлю обладнання тощо. Завдяки цьому не накладається податок на пожертву.


Для благодійників

Наше головне завдання — допомога нужденним!

Благодійний фонд «Єлеон» несе відповідальність опубліковані дані.

Після надходження заяви Потребуючого(ї) допомоги ми отримуємо документи, які підтверджують персональні дані, історію хвороби заявленої особи, інформацію про складні. Ми ознайомлюємося з документацією та консультуємося з відповідними спеціалістами щодо подальших планованих дій.

Визначення суми та мети надання допомоги на підставі надісланої Потребуючим(ою) заяви. Ми перевіряємо документи, які підтверджують необхідність лікування, придбання медичного обладнання тощо, наприклад, рахунок-проформа, направлення на лікування, рахунки за реабілітацію на встановлений період до моменту початку збору коштів тощо.

Кожного разу працівник (волонтер) Благодійногофонду «Єлеон» контактує з Потребуючою особою або її опікуном до моменту опублікування збору коштів та надання допомоги. Мета розмови — опис проблем Потребуючої особи, які виникають з хвороби або складної життєвої ситуації.

Кошти залученні в результаті зборів не підлягають поверненню та використовуються відповідно до статутних цілей Фонду.


Інформація для потребуючих допомоги

Вам потрібна допомога? 

Надішліть заяву за допомогою сайту або завітайте до нас на сторінку Потрібна допомога та заповніть анкету, а ми сконтактуємося з Вами.

За кожним Потребуючим(ою) допомоги закріплений працівник (волонтер) Благодійного фонду «Єлеон», відповідальний за надання допомоги Потребуючому.